Стенд оснащений восьма майданчиками для стрільби дисципліни “компак-спортінг”, а також майданчиком для тренування дисципліни “трап”. Кожне стрілецьке місце під’єднане до системи голосової подачі мішеней “Elettronica Progetti Srl”. В загальному на стенді нараховується близько 120 машинок для метання тарілок.

Усі майданчики включають у себе польоти різної складності, де спортсмен, незалежно від рівня своєї підготовки, зможе відпрацьовувати свою майстерність. Для початківців, на базі стенду, завджи є присутній тренер, який зможе поділитися усіма тонкощами цього виду спорту, а також навчить основним принципам стрільби.

На базі стенду “Крила Грому” регулярно проводяться різноманітні турніри та чемпіонати, де стрільці різних категорій мають можливість перевірити свою майстерність та позмагатись з іншими спортсменами.

“Крила Грому” це прекрасне місце для відпочинку не тільки для стрільців, а й для усієї родини. На території стенду є дитячий майданчик та кафе, де можна смачно поїсти, а любителі природи матимуть змогу насолодитися прилеглою до стенду територією лісу.

Приєднуйтесь до нас і ви!